Hakkımızda

Pleksi Tasarım ekibi olarak , pleksiden dekoratif objeler ve iş hayatında kullanılan ürünlerin imalatını yapmaktayız. Standart pleksi ürünler dışında müşterilerimizin mevcut projeleri ve hayalleri doğrultusunda da çalışmalar yapmaktayız. Plekis stand, pleksi makine parçaları, panolar, ürün teşhir yada koruyucu amaçlı fanuslar, her türlü broşürlük ve isimlikler, yönlendirmeler, avizeler, aynalar, sehpalar çalışma örneklerimizden bazıları.

Arama

Bir şey mi arıyorsunuz?

Hakkımızda

Taç Birlik Reklam

          2005 yılında tabela üretim malzemeleri ve cephe kaplama malzemeleri satışı ile sektöre ilk adımını atmıştır. Faliyette bulunduğu sektörün öncüleri arasında yer alan firmamız, ekonominin gelişim ve değişim kurallarına uyum sağlamaya çalışan bir kuruluş olarak, piyasaların ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilecek uzman kadro ve ekipmanlarla sektörde uzun yıllardır hizmet vermektedir. 
          Profesyonel tasarımcılarımız ve bilgi birikimimizle reklam ve yapı malzemeleri alanında renk sınırları, ürün çeşitliliği ve boyutlar olabildiğince geniş tutularak müşteri talepleri hızlı ve güvenilir şekilde çözülmektedir.  
          Reklam sektöründe en sık kullanılan malzemeler; alüminyum, alüminyum kompozit panel, polikarbon levha, pleksiglas, dekota, led ve adptör çeşitleri, mimari yönlendirme sistemleri, display ürünler, viniller, folyolar, opak folyolar, özel efekt folyoları satışını yaptığımız başlıca ürünlerdir. Malzeme satışının yanı sıra cnc kesim, lazer kesim, dekoratif özel tasarım pleksi ürünler, derzleme ve ebatlama hizmet verdiğimiz alanlardandır.


Pleksi Tasarım

         Pleksi Tasarım ekibi olarak , pleksiden  dekoratif objeler  ve iş hayatında kullanılan pleksi ürünlerin imalatını yapmaktayız.  Standart pleksi ürünler dışında müşterilerimizin mevcut projeleri ve hayalleri doğrultusunda da çalışmalar yapmaktayız.  Plekis stand, pleksi makine parçaları, panolar, ürün teşhir yada koruyucu amaçlı fanuslar, her türlü broşürlük ve isimlikler, yönlendirmeler, avizeler, aynalar, sehpalar çalışma örneklerimizden bazıları. 
        Hedefimiz bu alanda  müşterilerimize en iyi kaliteyi sunmaktır.  Web sitemizden yapmış olduğumuz ürün ve tasarım örneklerini görebilirsiniz. Kriterlerimizi genişleterek, yenilikleri takip ederek sürekli gelişim sürecinde bulunan Pleksi Tasarım tüm ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaktadır. 
Müşterilerimiz için mümkün olanın sınırlarını olabildiğince genişletmekteyiz.

www.cnckesim.gen.tr

Hizmet etiğimiz sektörler arasında reklam ajansları, iç-dış mekan tabelacılar, inşaat firmaları, mobilyacılar ve dekorasyoncular bulunmaktadır. 
Atölyemizde görevli profesyonel ekibimiz cnc tezgahlarımızda kesim çalışmalarınızı titizlikle yapmaktadır. 

www.mimariyonlendirmeler.com

Bu alanda hastaneler, üniversiteler, kamu binaları, okullar, bankalar, iş merkezleri, oteller ve fabrikalar yoğun olmak üzere tüm firmalara hizmet vermekteyiz. İç ve dış mekanlarda kişilerin ulaşmak istedikleri yerleri kolaylıkla bulmalarını sağlayan çoğunlukla küçük ebatlarda hazırlanan tabelalardır.